Targ staroci Mikołów

Mikołowski Jarmark Staroci

Pierwsza niedziela miesiąca: 8.00 – 14.00
Mikołowski rynek

Witamy na stronie poświęconej targom staroci w Mikołowie, gdzie każdy miłośnik historii i unikatowych przedmiotów znajdzie coś dla siebie. Targ staroci w Mikołowie to miejsce, gdzie przeszłość styka się z teraźniejszością, a każdy kąt kryje w sobie niezliczone skarby i opowieści. To tutaj, na ulicach Mikołowa, kultura antyków i kolekcjonowania ożywa, przyciągając entuzjastów z całego regionu.

Kiedy odbywa się jarmark staroci w Mikołowie?

Jarmark staroci w Mikołowie odbywa się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca od 8.00 do 14.00. Giełda staroci w Mikołowie to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży, to prawdziwe centrum wymiany kulturowej. Oferuje szeroki wybór przedmiotów, od klasycznych mebli, po zabytkową biżuterię i rzadkie kolekcje. Pchli targ w Mikołowie to raj dla poszukiwaczy wyjątkowych okazji i niepowtarzalnych przedmiotów, które z każdą wizytą odkrywają nowe historie.

Gdzie będzie jarmark staroci w Mikołowie?

Targ staroci odbędzie się na mikołowskim rynku. Jarmark staroci w Mikołowie to więcej niż zwykły targ – to festiwal historii i kultury, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Od antyków po vintage, nasze stoiska oferują niesamowite znaleziska, które przenoszą w czasie i przestrzeni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i targów w Mikołowie, gdzie przeszłość i teraźniejszość spotykają się, tworząc niezapomniane wrażenia.